Επέστρεψαν στην Αθήνα η «ασημένια» παγκόσμια πρωταθλήτρια των -57κ. Αλεξάνδρα Γιάλλουρου και ο Στέργιος Μπεντούλης που έλαβε μέρος στα 68κ. και κατέλαβε την 5η θέση. Τους υποδέχθηκαν στο αεροδρόμιο «Ελ. Βενιζέλος» ο πρόεδρος και ο γενικός γραμματέας της ΕΟΑΚ, Ιωσήφ Σταυρακάκης και Κώστας Γαργάλης, αντίστοιχα καθώς και οι δικοί τους άνθρωποι…
Στη Θεσσαλονίκη προσγειώθηκε πριν λίγη ώρα και ο «χρυσός» παγκόσμιος πρωταθλητής Παύλος Λιότσος, με τους δικούς του να έχουν στήσει γιορτή στο αεροδρόμιο «Μακεδονία»…
![](https://cdn.apexsports.gr/2024/03/434384028_1010990360400776_4637103896621187814_n-576x1024.jpg)
![](https://cdn.apexsports.gr/2024/03/434379240_1010990460400766_5912630877751141031_n-1024x771.jpg)