Στην κεντρική φωτογραφία είναι 3 από τους θρύλους του ελληνικού Τάε Κβον Ντο, στο περιθώριο του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Ανδρών- Γυναικών. Αρετή Αθανασοπούλου, Έλλη Μυστακίδου και Μιχάλης Μουρούτσος βρέθηκαν στο Πρωτάθλημα, φωτογραφήθηκαν, συζήτησαν και σχεδίασαν το μέλλον.
![](https://dinamika.apexsports.gr/wp-content/uploads/sites/237/2023/05/the-olympians-731x1024.jpg)
Πιθανόν σε αυτή τη συνάντηση πάρθηκε και η απόφαση για το Καλοκαιρινό Καμπ Τhe Olympians, το οποίο θα πραγματοποιηθεί 28 Αυγούστου έως 1η Σεπτεμβρίου στο Λευκώνα Σερρών.