Έκλεισε νέο μεγάλο αγώνα ο Μανώλης Καλλιστής στην Ταϊλάνδη, αυτή τη φορά στην διοργάνωση Lumpinee World Championship Super Champ.
![](https://dinamika.apexsports.gr/wp-content/uploads/sites/237/2023/09/FB_IMG_1695043592464-1024x1024.jpg)
Μετά τις πρόσφατες συμμετοχές του στις διοργανώσεις του promotion Fairtex Fight, ο Μανώλης επιστρέφει σε διαφορετική διοργάνωση και θα φορέσει τα γάντια του για να αντιμετωπίσει τον Ταϊλανδό Yodkhunsuek Kem σε αγώνα διάρκειας 3 γύρων των 3 λεπτών στα -57,6kg.
Ασταμάτητος και με έντονη αγωνιστική δραστηριότητα ο αθλητής του Νάσου Αργυρόπουλου και του Γιώργου Ζόνγκα που γράφει τη δική του ιστορία στα στάδια της Ταϊλάνδης, αρπάζοντας κάθε ευκαιρία για αγώνα που θα του παρουσιαστεί.
![](https://dinamika.apexsports.gr/wp-content/uploads/sites/237/2023/09/FB_IMG_1695043770925-1.jpg)
![](https://dinamika.apexsports.gr/wp-content/uploads/sites/237/2023/09/FB_IMG_1695044700920.jpg)
Ο αγώνας του Μανώλη είναι προγραμματισμένος για το Σάββατο 23 Σεπτεμβρίου στο στάδιο Lumpinee.
![](https://dinamika.apexsports.gr/wp-content/uploads/sites/237/2023/09/FB_IMG_1695041091002-819x1024.jpg)
Πατήστε Like και ακολουθείστε τη σελίδα Δυναμικά Apex Sports στο Facebook για να ενημερώνεστε έγκαιρα και έγκυρα για ότι συμβαίνει στο χώρο των μαχητικών αθλημάτων