Εκπληκτικό γκολ ανατροπής για τη Νις (vid)

Παρόλο που βρέθηκε πίσω στο σκορ, καθώς η Βασιλεία είχε προηγηθεί στο 26’ με τον Αμντουνί, η Νις έφερε το ματς… τούμπα πριν το ημίχρονο.

Αρχικά ο Μοφί στο 38’ ισοφάρισε σε 1-1, ενώ στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου με ένα καταπληκτικό ψαλιδάκι μέσα στην περιοχή σημείωσε το 1-2.

{“@context”:”http://schema.org”,”@type”:”VideoObject”,”name”:”Τρομακτικό ψαλιδάκι του Μοφί, ανατροπή για της Νις από το ημίχρονο!”,”description”:”Τρομακτικό ψαλιδάκι του Μοφί, ανατροπή για της Νις από το ημίχρονο!”,”thumbnailUrl”:”https://imthumbs.glomex.com/dC1icnltcWgyYzByMHgvMjAyMy8wNC8xMy8xOS81N18zMl82NDM4NWVhYzkzODNiLmpwZw==/profile:player-960×540″,”duration”:”PT1M6S”,”uploadDate”:”2023-04-13T19:54:41.000Z”,”embedUrl”:”https://player.glomex.com/integration/1/iframe-player.html?integrationId=40599z17lbwhjpot&playlistId=v-crvw2y5mo4fd”,”provider”:{“@type”:”Organization”,”name”:”glomex GmbH”,”logo”:{“@type”:”ImageObject”,”url”:”https://player.glomex.com/[email protected]”,”width”:136,”height”:146}},”regionsAllowed”:”GR”}