«Ασύμφορη» ισοπαλία (vid)

Χωρίς νικητή έληξε η αναμέτρηση ανάμεσα σε Τορίνο και Σαλερνιτάνα, αφού αναδείχθηκαν ισόπαλες με σκορ 1-1 στην έδρα της πρώτης, για την 30ή αγωνιστική της Serie A.

Οι φιλοξενούμενοι ήταν αυτοί που προηγήθηκαν από το 9ο λεπτό με τον Τόνι Βιλένα και το 0-1 ήταν σκορ ημιχρόνου. Ο Σανάμπρια ήταν αυτός που ισοφάρισε για τους γηπεδούχους στο 57’ και διαμόρφωσε το τελικό 1-1. Αυτή ήταν η έκτη συνεχόμενη ισοπαλία για τους φιλοξενούμενους, ενώ η Τορίνο μετράει δυο ήττες και δυο ισοπαλίες στα τέσσερα τελευταία ματς.

{“@context”:”http://schema.org”,”@type”:”VideoObject”,”name”:”Τορίνο – Σαλερνιτάνα 1-1 |HIGHLIGHTS|”,”description”:”Τορίνο – Σαλερνιτάνα 1-1 |HIGHLIGHTS|”,”thumbnailUrl”:”https://i3thumbs.glomex.com/dC1icnltcWgyYzByMHgvMjAyMy8wNC8xNi8xNi8xOF8xMl82NDNjMWZjNGYzMjgwLmpwZw==/profile:player-960×540″,”duration”:”PT1M39S”,”uploadDate”:”2023-04-16T16:19:33.000Z”,”embedUrl”:”https://player.glomex.com/integration/1/iframe-player.html?integrationId=40599z17lbwhjpot&playlistId=v-crybdt9mdkzl”,”provider”:{“@type”:”Organization”,”name”:”glomex GmbH”,”logo”:{“@type”:”ImageObject”,”url”:”https://player.glomex.com/[email protected]”,”width”:136,”height”:146}},”regionsAllowed”:”GR”}