Ο πιο έμπειρος ιατρός αγώνων, με δεκαετίες στην πρώτη γραμμή, ο Δημήτρης Μπακιρτζής είναι ο εισηγητής σε δύο σεμινάρια απαραίτητα για όλους μας. Τα σεμινάρια είναι υπό την αιγίδα της Actionmed “γιατροί εν δράσει”. Η Actionmed έχει σαν αντικείμενο Ιατρικές καλύψεις διοργανώσεων και αγώνων, Αθλητική ιατρική και Οργάνωση σεμιναρίων πρώτων βοηθειών & Αθλητικής ιατρικής
Ο Χειρούργος Ορθοπαιδικός Δημήτρης Μπακιρτζής θα είναι το Σάββατο 2 Δεκεμβρίου στο Κιάτο. Στον Σύλλογο του Γιώργου Θεοδωρόπουλου “Α.Σ. Άλκιμος”. Την επόμενη ημέρα Κυριακή 3 Δεκεμβρίου, θα βρεθεί στον Άλιμο. Στον Σύλλογο “The Boxer” της Έλενας Πλατάνα (Μεγάλου Αλεξάνδρου 35)
![](https://www.apexsports.gr/wp-content/uploads/2023/11/367906536_1749356845538607_8524369584492603050_n-737x1024.jpg.webp)
![](https://www.apexsports.gr/wp-content/uploads/2023/11/370236244_668337938744599_85493591907312412_n-722x1024.jpg.webp)