Επιστρέφει στο Βέλγιο και στη διοργάνωση Fights at the Border ο Μάριος Τσιριγκάκης για έναν πολύ δυνατό αγώνα.
Ο αθλητής από το team Tsirigakis με προπονητή τον πατέρα του Αναστάσιο Τσιριγκάκη, θα αντιμετωπίσει τον Βέλγο Goetheer από την ομάδα Black Panthers σε αγώνα K1 στα -70kg θέλοντας να κλείσει την ήδη επιτυχημένη χρονιά δυναμικά όπως της αξίζει.
![](https://www.apexsports.gr/wp-content/uploads/2023/10/FB_IMG_1698310794002-845x1024.jpg.webp)
Μία ακόμα δυνατή πρόκληση για τον Κερκυραίο μαχητή που συνεχίζει να μαζεύει εμπειρίες και να εξελίσεται στα ρινγκ του εξωτερικού.
Η μάχη είναι προγραμματισμένη για τις 9 Δεκεμβρίου στο στάδιο De Soeverein στην πόλη Lommel του Βελγίου.
![](https://www.apexsports.gr/wp-content/uploads/2023/10/FB_IMG_1698310796627-847x1024.jpg.webp)
Πατήστε Like και ακολουθείστε τη σελίδα Δυναμικά Apex Sports στο Facebook για να ενημερώνεστε έγκαιρα και έγκυρα για ότι συμβαίνει στο χώρο των μαχητικών αθλημάτων