Στο Τόκιο της Ιαπωνίας βρίσκεται από χθες η Αντωνία Πρίφτη μαζί με τον προπονητή της από το Fight Club Γαλάτσι, Ιωάννη Θεοφάνους και τον manager/ promoter Στέλιο Πολίτη.
![](https://cdn.apexsports.gr/2024/03/433438872_10228408662935780_674142683033638324_n-768x1024.jpg)
Η Πρίφτη το μεσημέρι της Τετάρτης 20 Μαρτίου θα μπει στο ιστορικό ρινγκ του K-1 της Ιαπωνίας για δεύτερη φορά, στην ιστορική επιστροφή του K-1 World MAX, για να υπερασπιστεί τον τίτλο της Flyweight κατηγορίας. Έναν τίτλο που κατέκτησε στις 9 Δεκεμβρίου 2023 νικώντας κατά κράτος ένα από τα μεγαλύτερα ταλέντα του παγκόσμιου kickboxing, την Γιαπωνέζα Kana Morimoto.
Πριν λίγες ώρες η Ελληνίδα αθλήτρια συμμετείχε σε φωτογράφιση για λογαριασμό του promotion του K-1 Japan, με την αστραφτερή ζώνη στον ώμο της να κλέβει τις εντυπώσεις.
Παρακολουθήστε πλάνα και φωτογραφίες από την επίσημη φωτογράφιση της Αντωνίας Πρίφτη για λογαριασμό του K-1 της Ιαπωνίας:
![](https://cdn.apexsports.gr/2024/03/432071243_10231800576897912_7956800710209169456_n-461x1024.jpg)
![](https://cdn.apexsports.gr/2024/03/432100024_10231800577417925_1531089410603645252_n-462x1024.jpg)
![](https://cdn.apexsports.gr/2024/03/432145587_10231800576297897_7790142240357223827_n-461x1024.jpg)
![](https://cdn.apexsports.gr/2024/03/432155355_10231800577177919_5624905299577125001_n-462x1024.jpg)
![](https://cdn.apexsports.gr/2024/03/432200661_10231800576017890_1409604736138093062_n-1024x767.jpg)
![](https://cdn.apexsports.gr/2024/03/429514278_1656235145183712_588470732750368905_n-462x1024.jpg)
![](https://cdn.apexsports.gr/2024/03/429575968_949595449976098_2298166643875587680_n-460x1024.jpg)
![](https://cdn.apexsports.gr/2024/03/429592281_1101794424425598_2032170089947240823_n-576x1024.jpg)
![](https://cdn.apexsports.gr/2024/03/429592373_392490940087391_3320245774982945052_n-576x1024.jpg)
![](https://cdn.apexsports.gr/2024/03/431766403_380627344780578_4746264351403969914_n-576x1024.jpg)
![](https://cdn.apexsports.gr/2024/03/431827639_1911214566002031_5628122425142542297_n-461x1024.jpg)
Πατάω Like και συγχρόνως Follow στη σελίδα Δυναμικά Apex Sports στο Facebook
Μαθαίνω έγκαιρα και έγκυρα για ότι συμβαίνει στο χώρο των μαχητικών αθλημάτων